Друзі, раді повідомити, що ми починаємо у м. Дніпро проєкт “Розвиток резильєнтності”.
Проєкт спрямовано на підсилення психологічної стійкості та комунікаційної спроможності громадських і благодійних організацій та волонтерських ініціативних груп, що працюють з людьми, постраждалими від війни.
Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of  the German Marshall Fund of the United States.
В рамках проєкту ми проведемо серію тренінгів для активістів та волонтерів організацій громадянського суспільства у Дніпрі.
Тренінги будуть спрямовані на опанування навичок відновлення власного психічного ресурсу та ефективної комунікації з людьми, які знаходяться у складних емоційних станах.
А ще буде багато коротких практичних воркшопів – зустрічей в невеликих групах, присвячених практикам ресурсування та спрямованих на розвиток резильєнтності, тобто життєстійкості, психологічної пружності, спроможності відновлюватися після труднощів і стресу.
Найближчим часом з’явиться пост з посиланням на реєстрацію.
Та якщо ви зацікавилися проєктом і ваша організація чи ініціативна група працює у Дніпрі або дуже близько до нього – поставте “+” у коментарях, і ми вишлемо посилання на реєстрацію вам особисто.
Бо ми дуже прагнемо створити простір підтримки для вас!

Leave a Reply

Your email address will not be published.