принципи коучингу

«5 принципів Мілтона Еріксона» – система переконань, що найбільш вплинула на мене, змінила мій погляд на людей і на саму себе.

Для коуча ці принципи – своєрідний «фільтр», що допомагає підтримувати свій ресурсний стан та партнерську комунікацію з клієнтами.

Але насправді ці принципи значно глибше, ніж просто професійний інструмент. Якщо почати досліджувати їх та керуватися ними у повсякденному житті – у спілкуванні з близькими, друзями, колегами, знайомими – ви помітите, як взаємовідносити змінюються на краще.

⭐️ Принцип 1. «З усіма все ОК!» або «Визнайте право іншого бути собою»⭐️

Як часто в житті ми бачимо в людях недоліки і вади, незадоволення собою та іншими, прагнемо когось «вилікувати», «поліпшити», «вправити мізки»?
Більшість людей звикли оцінювати і порівнювати себе та інших, але що це їм дає?

Як ви почуваєте себе, коли оцінюють вас? Особливо в моменти викликів і на шляху до важливих досягнень?

Насправді кожна людина унікальна, і нам набагато простіше бути в комфортній комунікації, якщо ми просто визнаємо право кожного бути собою.

Сприймаючи людину такою, як вона є, поважаючи її погляди та переконання, ми створюємо атмосферу довіри, що дозволяє людині розкриватися, проявляючи свої найкращі якості, таланти і здібності.

Просто повірте, що з оточуючими людьми все гаразд, так само як все добре і з вами – і взаємодія відразу стане набагато комфортніше.

Продовження принципів – наступного тижня.

А я буду рада, якщо ви поділитесь власними думками – як вам відгукується такий погляд?

Наталія Стаднічук (Nataliya Stadnichuk)

#КоучингПростірМайстерності #ПринципиКоучингу

Leave a Reply

Your email address will not be published.